Arbatos, Gėrimai

  • Medetkos turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, stiprias antiseptines ir sutraukiančias medžiagas.
  • Medetkų žiedai naudingi nereguliarių, skausmingų mėnesinių prevencijai.

  • Berti į kokteilius, glotnučius ar košę. Puikus skonis su sriuba ar troškiniu.
  • 1 a.š. medetkos žiedų miltelių = 100 g šviežių medetkos žiedų.
€4.70

Bičių pikis – galingiausias bičių ginklas Jūsų kovose su virusais ir kitais mikroorganizmais.

Bičių pikis jau daugybę metų naudojamas medicinoje. Tai yra natūralus bičių sukurtas vaistas, turintis daugybę naudingųjų medžiagų, kurias nuo įvairiausių augalų renka bitės. Pikis yra nuostabus bičių kūrinys, kurio alternatyvos nesugeba sukurti jokie mokslininkai. Propolyje gausu antibakterinių savybių, todėl jis gali padėti kovojant su įvairiausiais infekciniais susirgimais.

€2.99

„Amberry“ 100% grynos šaltalankių sultys iš lietuviškų ekologiniame ūkyje užaugintų šaltalankių uogų. Be pridėtinio cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), ne iš koncentrato. Pasterizuotos neužvirinant (pasterizuojama apie 15 sekundžių 80ºC temperatūroje).

€7.99

Kanapių lapų arbata turi gana ilgą bei įdomią vartojimo istoriją besitęsiančią už mūsų šiuolaikinio gyvenimo laikų. Manoma, jog pirmosios kanapių arbatos ruošimo tradicijos užgimė Indijoje bei Jamaikoje kur jau kuris laikas buvo žinoma apie ypatingąsias kanapės augalo savybes. Kanapių sėklos puikiai praturtins Jūsų dietą ir netgi atbaidys ligas!

Kanapinė arbata turi neįtikėtiną skonį! Vienam puodeliui paruošti reikia visai nedidėlio kiekio lapelių. Skaninti galima saldinant, bet tikrieji gurmanai įvertins be saldiklių ! 
Vienintėlė sąlyga ruošiant kanapių lapų arbatą yra naudoti kartu riebalą (grietinėlė, pienas, ar kitas jum priimtinas riebalas), nes naudingieji kanabinoidai yra tirpūs riebaluose ir tik tokiu būdų paruošus yra pasisavinama organizmo.

€3.49

Perkant daugiau - mokam mažiau!  

Didesnį kiekį galite užsakyti kooperuodamiesi su artimaisiais, draugais, kolegomis. O galbūt norite nustebinti dovanomis artimuosius užsienyje? 

Šis pasiūlymas sutaupo Jums net 10 Eur! 

Mūsų arbata iš kitų gamintojų išsiskiria savo unikalios gamybos technologijos paslapties stabilumu jau eilę metų, ji fermentuojama netgi du kartus, kas sustiprina jos galias ir neleidžia nusivilti besikeičiančiu skoniu ar savybėmis.

€50.00

Styler Tea - tai keturių ypatingų, ekologiškų arbatos rūšių mišinys.

€9.99

Atskiru susitarimu galime pagaminti Jūsų įmonės logotipą ar (ir) palinkėjimo lipdukus.

Gražių švenčių ir sveikatos!   

Gauromečio arbata yra viena iš seniausiai žinomų arbatų Rytų Europoje. Ši arbata buvo populiari vienuolynuose, nes juose nebuvo galima mėgautis tonizuojančia juodąja arbata ir kava. 

Dėl sveikatinančių galių šiam augalui rusai suteikė net caro Ivano vardą - IVAN ČAJ (Иван-чай).

Jau carų laikais iš gauromečio pagaminta fermentuota arbata Vakarų Europos rinkose sėkmingai konkuravo su Ceilono ir indiškąja arbata.

€7.00

Vaistažolių arbata

„ŠILINIS VIRŽIS

€2.40

Dabar liepžiedžių arbata dažniausia naudojama kaip prakaitavimą skatinanti priemonė. Tačiau liepos žiedų panaudojimo sritis yra žymiai platesnė. Liepos žieduose yra lipčiaus, etrinių aliejų, vitamino C, gliukozidų, karotino, polisacharidų, flavonoidų, kurie slopina uždegimus, fenolkarboninių  rūgščių. Lapuose gausu rauginių medžiagų ir fitoncidų, naikinančių bakterijas.

Todėl peršalus, kosėjant, skaudant pilvą, susirgus reumatizmu, raudoniuke, kiaulyte, atsiradus smėlio inkstuose, liaudies medicinos žinovai siūlo vartoti liepos žiedus.

€2.00

Šaltalankio (lot. Hippophae rhamnoides) sveikatinančios savybės minimos jau senovės graikų mokslininkų ir rašytojų darbuose.

Graikų mitologijoje rašoma, kad Pegaso kailis labai žvilgėjo, nes jis buvo šeriamas šaltalankių lapais. Klasikinėje Tibeto medicinos knygoje “Sibus Yidian”, parašytoje 8-ajame mūsų eros amžiuje, šaltalankių sveikatinančioms savybėms apibūdinti skirta 30 skyrių.

Šaltalankis – polivitaminų kupinas augalas, pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas.

Ši arbata pagaminta iš ekologiniame sertifikuotame ūkyje užaugintų šaltalankio uogų.

€2.50

EKOLOGIŠKAS ARBATOS RINKINYS

€3.50

EKOLOGIŠKAS ARBATOS RINKINYS

€3.50
Rašyk
Skambink