• Bičių duonelė  100g
  • Bičių duonelė  100g

Prekės kodas: nbiduo100

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Bičių duonelė – natūralus produktas. Jį sudaro bičių surinktos žiedadulkės, sudėtos į korio akeles, užpiltos medumi ir natūraliai konservuojamos avilyje. Bičių duona – tai rudos spalvos, salsvo rūgštelėjusio arba karstelėjusio skonio rutulėliai. Bičių duonoje yra ideliai subalansuoti baltymai, visos nepakeičiamosios amino rūgštys. Gausu riebalų rūgščių, mikroelementų, fermentų, flavonoidų, vitaminų.

€5.29

Bičių duonelė – tai pilnavertis, turtingas baltymų, augalinių riebalų, vitaminų, mineralinių ir biologiškai aktyvių medžiagų maisto produktas, kuris kaip medus gali būti panaudojamas imunitetui palaikyti. Taip pat joje yra nukleino rūgščių, nukleopeptidų, fermentų, bioflovonoidų fosfolipidų.

Bičių duonelė ir žiedadulkės labai panašūs produktai. Sugrįžusios į avilį bitės su žiedadulkių „nešulėliais“ jas sudeda į korio akeles ir tvirtai suspaudžia, užpila medumi ir užlipdo vaško dangteliu. Taip paruoštos žiedadulkės virsta bičių duonele.

Bičių duonelė nuo žiedadulkių skiriasi tuo, kad joje yra monosacharidų, pieno rūgšties ir daugiau vitamino K.

Vartojimas: 10-30 gramų per dieną. Galima paskaninti ir maišyti su kitais maisto produktais.

Sudėtis: 100% bičių duonelė

Kilmės šalis: Lietuva, Alytaus raj.

Energetinė vertė 100g: 1076KJ/254Kcal; Riebalai 2g; Sočiosios riebalų rūgštys 0,5g; Angliavandeniai 36g; Iš kurių cukrus 35g; Skaidulinės medžiagos 2g; Baltymai 22g; Druska 0,0g 

Rašyk
Skambink