• Bičių žiedadulkės 100g
  • Bičių žiedadulkės 100g

Prekės kodas: nzieda

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Bičių žiedadulkės yra jaunų bičių maistas, kuriose yra iki 40 % baltymų. Jos laikomos pačiu maistingiausiu gamtos produktų. Jose yra beveik visų maistinių medžiagų, kurių reikia žmogui. Maždaug pusė baltymų žiedadulkėse yra tokia aminorūgščių forma, kuri iš karto yra paruošta įsisavinimui į kūną.

Bičių žiedadulkės kaip supermaistas. Tokios turtingos sudėties maisto produktas gali padėti patenkinti baltymų, reikalingų žmogui kiekvieną dieną, poreikį.

 

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

€2.99

Bičių žiedadulkės buvo tiriamos tūkstančius kartų, naudojant naujausią diagnostinę įrangą, bet vis tiek bičių žiedadulkėse yra kai kurių elementų, kurių mokslininkai iki šiol negali nustatyti. Regis, bitės į žiedadulkes prideda kažkokių paslaptingų savo pačių medžiagų. Šie neidentifikuoti mikroelementai gali būti priežastis, kodėl bičių žiedadulkės yra tokios veiksmingos, gydant labai skirtingas sveikatos problemas.

Bičių žiedadulkėse randama visų nepakeičiamų gyvoms būtybėms komponentų. Senėjimą mažinančių medžiagų kiekis gerokai viršija jų kiekį alaus mielėse ir kviečių gemaluose.

Bičių žiedadulkės gali pagerinti nepakankamą ar nesubalansuotą dietą, kuri būdinga daugeliui šiuolaikinių pasaulio gyventojų, kurie vartoja daug perdirbtų maisto produktų, papildytų sintetiniais vitaminais ir mineralais.

Kinų medicinoje žiedadulkės laikomos energetiniu ir maistingu toniku. Pasaulio kultūroje bičių žiedadulkės vartojamas įvairiais tikslais.

Daugiau: https://priekavos.lt/12-priezasciu-vartoti-biciu-ziedadulkes/

 

Kilmės šalis: Lietuva

Grynasis kiekis: 100g 

Laikymo sąlygos
Laikyti ne aukštesnėje nei 25°C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.

MAISTINĖ VERTĖ (100 g/ml)

Energinė vertė:                     1275 kJ/305 Kcal

Riebalai:                                                       5,0 g

Sočiosios riebalų rūgštys                          0,2 g

Angliavandeniai                                       30,0 g

Iš kurių cukrų                                           26,0 g

Skaidulinės medžiagos                           3,0 g

Baltymai                                                    30,0 g

Druska                                                         0,0 g

 

Rašyk
Skambink