• Šaldytos šaltalankių uogos 1 kg. (DĖL UŽSAKYMO SKAMBINTI TARTIS INDIVIDUALIAI)
NaujienaPopuliari

Prekės kodas: UogSalt

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: Daivos Kvedaraitės ūkis

Ekologiškai ir su meile užaugintos šaldytos šaltalankių uogos puikiai tinka tiek gardinti patiekalus, tiek ruošti gėrimus. Uogos yra užšaldytos, tad dėl jų pristatymo reikia tartis asmeniškai. 

 
Dėl šios prekės pristatymo reiktų tartis individualiai tel. +37063953966

Šaltalankių uogų derlius imamas rugpjūčio mėnesį. Šaltalankių šakelės kartu su uogomis nukerpamos ir tą pačią dieną patenka į ūkyje esantį šaldytuvą, kurime palaikoma – 27 º C temperatūra. Kai jau visas derlius patenka į šaldytuvą, sekantis etapas – uogų nupurtymas nuo šakelių ir išvalymas. Ir tik tada jau uogos pakuojamos ir patenka ant prekystalio. Kadangi šaldymas – pats geriausias konservavimo būdas, tai šaltalankių uogose išlieka visos naudingos medžiagos.

Kaip teigia provizorė habilituota biomedicinos mokslų daktarė Ona Ragažinskienė – šaltalankių vaisiai yra vitaminų ir kitų veikliųjų medžiagų arsenalas. Juose yra vitaminų C, B, P, E, PP, folio rūgšties, karotinoidų, sacharidų, organinių rūgščių (citrinų, obuolių, vyno, sviesto), raugų.


Naudojimas: 

Prieš naudojimą uogas lėtai atšildykite. Pakartotinai neužšaldyti. Naudoti gėrimų, desertų, uogienių gamybai.
Laikymo sąlygos: Galiojimo laikas nurodytas ant etiketės. Laikyti ne aukštesnėje nei -18º C. Atšildžius iš karto suvartoti ir pakartotinai neužšaldyti.

Laikymo sąlygos: galiojimo laikas nurodytas ant etiketės. Laikyti ne aukštesnėje nei -18º C. Atšildžius iš karto suvartoti ir pakartotinai neužšaldyti.

Rašyk
Skambink