• LEONARDO Judros sėklų aliejus 250ml

Prekės kodas: judral250

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Forest Energija

Judrų sėklose yra 28–42 proc. aliejaus, kurio didžiausia vertybė yra didelis naudingų nesočiųjų riebalinių rūgščių kiekis (net iki 91%), iš kurių polinesočiosios riebiosios rūgštys Omega3 sudaro apie 40 %, o Omega6 apie 20 %.

Vienas valgomasis šaukštas judros aliejaus per dieną gali patenkinti žmogaus organizmo nepakeičiamų riebiųjų rūgščių poreikį.

Kaip maistinis aliejus yra labai vertinamas dėl palankaus ir optimalaus sočiųjų ir nesočiųjų riebiųjų rūgščių santykio ir ypač dėl didelio alfa linoleninės rūgšties (Omega-3) kiekio. Ši rūgštis priklauso tai jų grupei, kurių žmogaus organizmas negali susintetinti ir būtinai turi gauti su maistu.

 

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

€5.00

Sudedamosios dalys: nerafinuotas judros sėklų aliejus.

Puikus omega 3 ir omega 6 šaltinis.  

Galima gardinti salotas, silkes, bulves, padažus, šaltas sriubas, arba tiesiog išgerti po arbatinį šaukštelį ryte ir vakare prieš maistą. Laikyti tamsioje, vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių sulės spindulių.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Grynasis kiekis:/Neto: 250ml

Gamintojas: UAB Forest Energija, Miško g.12, LT-69360 Šunskų mstl., Marijampolės sav., LIETUVA

100 g. produkto energinė ir maistinė vertė: 3760kJ/900kcal.

Riebalai

100g

Iš kurių:

Sočiųjų riebalų rūgščių

15,33g

Mononesočiųjų riebalų rūgščių

30,99g

Polinesočiųjų riebalų rūgščių

53,68g

Angliavandeniai

0g

Iš kurių cukrų

0g

Baltymai

0g

Druska

0g

Rašyk
Skambink