• Lapinio kopūsto traškučiai
  • Lapinio kopūsto traškučiai

Prekės kodas: mkkale

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: Smile snacks, UAB

Lapinio kopūsto traškučiai praturtiniti maistinėmis mielėmis

Lapinis kopūstas (Kale) laikoma vienu iš "super maistų" (angl. superfoods), kurie yra be galo naudingi organizmui dėl juose esančių fito-maistinių medžiagų (fito-maistinės medžiagos - tai augalinės kilmės maistinės medžiagos, moksliškai įrodytos, kad yra reikalingos žmogaus organizmui). Na, o lapinis kopūstas turi daug kalcio, kaip ir dauguma žalėsių, beta karotino, vitaminų C, K, be to, pasižymi priešvėžinėmis savybėmis.

Maistinės mielės – tai unikalus negyvulinių baltymų šaltinis, kuriame yra visų žmogui būtinų aminorūgščių. Mielėse yra daugiau nei 17 vitaminų ir apie 14 žmogui būtinų mineralų (chromo, fosforo ir t. t.). Taip pat yra beta gliukanų, trehalozės, mananų, glutationo. Šios medžiagos būtinos, kad organizmo imuninė sistema gerai veiktų.
Maistinės mielės turi antivirusinių ir antibakterinių savybių. Tikriausiai dėl to maistinės mielės Vokietijoje užima ketvirtą vietą tarp dažniausiai gydytojų paskiriamų natūralių maisto papildų. Aukščiau už jas – tik ginkmedis, jonažolė ir kaštonas.

Lapinio kopūsto (Kale) traškučiai 

Sudedamosios dalys: lapinis kopūstas, anakardžio riešutai, alyvuogių aliejus, maistinės mielės, paprika, paprikos milteliai, citrinos sultys, česnakas, sojos padažas, čili milteliai, druska.

Kiekis: 40g

Gamintojas: UAB "Smile snacks"

 

Mitybos specialistai įtraukia lapinį kopūstą į sveikiausių produktų sąrašus ir vadina „super“ maistu. Visų pirma, lapinis kopūstas kale yra vertinamas dėl stiprių antioksidantinių savybių (antioksidantai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie kenkia mūsų ląstelėms, dėl ko pradeda lipti visokios ligos ir spartėja senėjimo procesas). Taip pat lapinis kopūstas kale yra vienas maistingiausių maisto produktų visoje planetoje. Iš šio kopūsto gauname visas pagrindines maisto medžiagas, vitaminus (ypač daug turi A, C, K, B 6), būtiniausius mineralus, skaidulas, taip pat kitas naudingas medžiagas, tame tarpe ir kovojančias su vėžio ląstelėmis.

Maistinės mielės – dar neatrastas lobis. Dažnas jų nedrįsta vartoti, nes tiki įvairiais mitais, pavyzdžiui, kad jos pakenks virškinimui, tačiau iš tiesų yra priešingai – jos jį gerina:

  • Saugo imuninę sistemą
  • Pasižymi antivirusinėmis ir antibakterinėmis savybėmis
  • Gerina virškinimą
  • Gausios baltymų
  • Naudingos plaukams, odai ir nagams
  • Padeda užtikrinti sklandų nėštumą
  • Puikus vitamino B12 šaltinis

Plačiau: https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1109987/daktaras-unikauskas-apie-maistiniu-mieliu-nauda-jomis-verta-gardinti-patiekalus-ypac-nesciosioms

 

Rašyk
Skambink