Medus, Pagardai

Bičių žiedadulkės yra jaunų bičių maistas, kuriose yra iki 40 % baltymų. Jos laikomos pačiu maistingiausiu gamtos produktų. Jose yra beveik visų maistinių medžiagų, kurių reikia žmogui. Maždaug pusė baltymų žiedadulkėse yra tokia aminorūgščių forma, kuri iš karto yra paruošta įsisavinimui į kūną.

Bičių žiedadulkės kaip supermaistas. Tokios turtingos sudėties maisto produktas gali padėti patenkinti baltymų, reikalingų žmogui kiekvieną dieną, poreikį.

€3.99

Bičių pikis – galingiausias bičių ginklas Jūsų kovose su virusais ir kitais mikroorganizmais.

Bičių pikis jau daugybę metų naudojamas medicinoje. Tai yra natūralus bičių sukurtas vaistas, turintis daugybę naudingųjų medžiagų, kurias nuo įvairiausių augalų renka bitės. Pikis yra nuostabus bičių kūrinys, kurio alternatyvos nesugeba sukurti jokie mokslininkai. Propolyje gausu antibakterinių savybių, todėl jis gali padėti kovojant su įvairiausiais infekciniais susirgimais.

€2.99

NATŪRALI FERMENTACIJA

Natūraliame obuolių sidro acte yra naudingų gyvųjų bakterijų, mineralų ir fermentų. Nepasterizuotas actas yra neskaidrus, o jei laikomas jau pradarytas, dar daugėja drumzlių. Jos yra tolimesnės fermentacijos požymis ir liudijimas, kad actas yra nepasterizuotas ir kokybiškas.

€5.19
Rašyk
Skambink