• LEONARDO Moliūgų skrudintų sėklų aliejus 100ml

Prekės kodas: lmk

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Forest Energija

Moliūgų sėklos ir iš jų pagamintas aliejus veikia kaip antioksidantas, šalina iš organizmo toksines medžiagas, normalizuoja sutrikusią medžiagų apykaitą.  Moliūgų aliejuje yra  neprisotintų riebalų, daug biologiškai aktyvių medžiagų, vitaminų B1, B2, C, PP, cinko, vario, geležies, mangano, magnio, kalio, kalcio.  Jis gerina kraują, inkstų bei šlapimo pūslės darbą.

Rekomenduojamas sergant ateroskleroze, kraujagyslių, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligomis. Sėklose esantis lecitinas stiprina nervų sistemą, saugo nuo aterosklerozės, gerina kepenų veiklą. Kepenyse lecitinas skaido ir šalina „blogąjį“ organizmo cholesterolį bei didina „gerojo“ cholesterolio kiekį.

 

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

€6.00

Šis aliejus yra mišinys gryno moliūgų aliejaus su 20% pakepintų ir lengvai pasūdytų sėklų aliejumi. Tai suteikia aliejuj ypatingą skonį ir kvapą.

Prancūzų mokslininkai teigia, kad vyrams, kurių kraujyje yra pakankamai magnio, beveik perpus mažesnė tikimybė numirti jauname amžiuje, palyginti su tais, kurių magnio kiekis yra mažesnis. Moliūguose magnio yra daug. Tad sėklos puikiai tinka kaip jo trūkumo profilaktikos priemonė. Dar jos puikiai reguliuoja žarnyno veiklą.

Vyrams moliūgų aliejuje esančios medžiagos pasitarnauja saugodamos nuo prostatos ligų, padeda palaikyti lytinę funkciją, reguliuoja vyriškų hormonų išsiskyrimą. Labai gali būti, kad būtent todėl viduramžiais, kai apie kūniškus malonumus garsiai nekalbėta, stiklinė tamsaus moliūgų sėklų aliejaus kainavo tiek pat, kiek gan masyvus auksinis žiedas.

Daugelyje šalių moliūgų aliejus ypač dažnai vartojamas daržovių salotose, maišant su vynuogių ar obuolių actu, citrinos ar apelsino sultimis. Keli lašai aliejaus labai pagardina marinatus ir įvairiausius garnyrus. Lietuviams džiugi žinia – tinka ir prie bulvių, mėsos bei žuvies, šiltiems bei šaltiems padažams pagardinti. Moliūgų aliejus visiškai netinka kepimui, kaip ir dauguma kitų šalto spaudimo aliejų.

Iš moliūgų aliejaus galite pasidaryti puikią kaukę plaukams ar tepti odą. Geriau pirma pamėginkite ištepti kojas ar kūną, tuomet įsitikinsite ar jums asmeniškai tinka. Gryno produkto poveikis gali būti labai stiprus, todėl galite jį maišyti su jojoba aliejumi, kuris labai tinka visų tipų odai, ir pagal savo odos ar plaukų specifinius poreikius praturtinti eteriniais aliejais. 

Šaltinis: http://augalupsichoterapija.lt/moliugo-seklu-ir-aliejaus-nauda/

 

Rašyk
Skambink