• Šaltalankių arbata
  • Šaltalankių arbata

Prekės kodas: dkarb

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Daivos Kvedaraitės ūkis

Šaltalankio (lot. Hippophae rhamnoides) sveikatinančios savybės minimos jau senovės graikų mokslininkų ir rašytojų darbuose.

Graikų mitologijoje rašoma, kad Pegaso kailis labai žvilgėjo, nes jis buvo šeriamas šaltalankių lapais. Klasikinėje Tibeto medicinos knygoje “Sibus Yidian”, parašytoje 8-ajame mūsų eros amžiuje, šaltalankių sveikatinančioms savybėms apibūdinti skirta 30 skyrių.

Šaltalankis – polivitaminų kupinas augalas, pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas.

Ši arbata pagaminta iš ekologiniame sertifikuotame ūkyje užaugintų šaltalankio uogų.

 

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

€2.80

Šaltalankiai – polivitaminų kupinas augalas, pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas.

Plačiau pasiskaityti galite šiame straipsnyje: https://laikas.tv3.lt/lt/info/7786/saltalankiai--atjauninantis-organizma-stebuklas/

Arbatos sudedamosios dalys: šaltalankių lapeliai, šaltalankių uogų luobelės, šaltalankių sėklos.

Rekomenduojama gerti su citrina ir medumi.

Grynasis kiekis: 30 g.

Gamintojas: Daivos Kvedaraitės ūkis, Domantonių g. 19, Venciūnų k., Alytaus raj.

Rašyk
Skambink