• Saulėgrąžų aliejus 250ml

Prekės kodas: saulal250

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Forest Energija

Saulėgrąžų aliejus - tai populiariausias Lietuvoje naudojamas aliejus. 
Šalto spaudimo nerafinuotas saulėgrąžų aliejus pasižymi unikaliomis sveikatai naudingomis savybėmis. Tik jame galima rasti didelius kiekius daugelio žmogui reikalingų medžiagų, kurios padeda įveikti įvairias ligas, tai – Omega 6, vitaminas E, antioksidantai, tokotrienolio, linoleno rūgštys.

Netradicinės medicinos atstovai šį aliejų naudoja kaip vieną iš komponentų onkologinėms ligoms gydyti. 

 

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

€3.50

Saulėgrąžų aliejus - tai populiariausias Lietuvoje naudojamas aliejus. 
Šalto spaudimo nerafinuotas saulėgrąžų aliejus pasižymi unikaliomis sveikatai naudingomis savybėmis. Tik jame galima rasti didelius kiekius daugelio žmogui reikalingų medžiagų, kurios gali padėti įveikti įvairias ligas, tai – Omega-6 riebalų rūgštys, vitaminas E, antioksidantai, tokotrienolio, linoleno rūgštys.

  • Idealus šiame aliejuje esančių mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių mišinys yra efektyvi ir nepamainoma priemonė, padedanti mažinti blogojo cholesterolio kiekį žmogaus organizme;
  • Reguliariai vartojant nerafinuotą saulėgrąžų aliejų, sumažinama rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligoms, reumatinio artrito išsivystymui, astmos atsiradimo tikimybei.
  • Saulėgrąžų aliejus yra puikus vitamino A šaltinis, todėl jis yra veiksminga apsaugos priemonė nuo kataraktos; 
  • Saulėgrąžų aliejus nuo seno vartotas liaudies medicinoje skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opaligei gydyti;
  • Dėl savo sudėtyje esančio didelio vitamino E kiekio, jis taip pat naudojamas kosmetikoje - sausai veido ir rankų odai minkštinti bei drėkinti ar jos apsaugai nuo bakterijų;
  • Netradicinės medicinos atstovai šį aliejų naudoja kaip vieną iš komponentų onkologinėms ligoms gydyti. 


Saulėgrąžų aliejus ypač tinkamas gardinti įvairius patiekalus. Jis naudojamas šaltiesiems patiekalams, padažams, troškiniams, sriuboms*. 
*Nerekomenduojamas naudoti kepimui.

Rašyk
Skambink