• VITAMINAS B12 + FOLIO RŪGŠTIS – SMEGENŲ IR NERVINĖS SISTEMOS SVEIKATAI
  • VITAMINAS B12 + FOLIO RŪGŠTIS – SMEGENŲ IR NERVINĖS SISTEMOS SVEIKATAI
  • VITAMINAS B12 + FOLIO RŪGŠTIS – SMEGENŲ IR NERVINĖS SISTEMOS SVEIKATAI

Prekės kodas: fb12

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: MB Signumus

Tai purškiklis skirtas palaikyti vitamino B12 B9 ir B6 norimą  kiekį kraujyje. Vitamino B12 nepakankamumas gali pridaryti negrįžtamų pasekmių, ypač smegenims bei nervų sistemai. 

Vienintelis toks Fortivitum vitamino B12 purškalas su folio rūgštimi. Suteikia energijos ir padeda išvengti vitamino B12 trūkumo, kuris gali sukelti rimtą ir nepataisomą žalą smegenims ir nervų sistemai.

Tai mokslininkų ir mitybos specialistų ilgų metų ir tyrimų dėl tinkamiausios formos ir formuluotės darbo rezultatas. Jis toks vienintelis pasaulyje.

Fortivitum vitaminų linija yra mokslininkų, farmacininkų, mitybos specialistų komandos darbo rezultatas. Vitaminai subalansuoti šiuolaikinio žmogaus poreikiams: veikia greitai, efektyviai ir išmaniai. Naudodami modernias technologijas sukūrėme dozavimo sistemą purškiančią 30%-40% mažesnius lašelius negu įprastai, užtikrinančią pribloškiančius vitaminų biologinio įsisavinimo rodiklius.

  • Padeda apsaugoti nervų bei smegenų ląsteles.

  • Vitaminas B12 skatina serotonino gamybą.

  • Padeda formuotis raudoniesiems kraujo kūneliams ir palaiko imuninę funkciją.

  • Padeda palaikyti energijos lygį.

  • Palaiko sveiką nervų sistemą.

  • Padeda palaikyti smegenų veikla.

  • Padeda jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai.

  • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą apsaugo Jūsų DNR ir RNR.

Tai mokslininkų ir mitybos specialistų ilgų metų ir tyrimų dėl tinkamiausios formos ir formuluotės darbo rezultatas. Jis toks vienintelis pasaulyje.

Fortivitum® Vitaminas B12 + Folio rūgštis - puškiklis veikia iškarto ir yra puikaus skonio. Jo poveikis pasireiškia jau po pirmųjų vartojimo savaičių. Dėl tikslios kiekvieno papurškimo dozės tiksliai galite kontroliuoti kiek jums reikia šios grupės vitaminų. 

Sudedamosios dalys: Išgrynintas vanduo, tirpiklis: glicerolis, emulsiklis: akacijos derva, natūrali apelsinų ir pipirmitės (Folia Menthae piperitae) kvapioji medžiaga, saldiklis stevilio glikozidai, konservantas: kalio sorbatas, Pteroilmonoglutano rūkštis (vitaminas B9), Metikobalaminas (vitaminas B12), Piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).

1 papurškime (0,05 ml skysčio) yra (RMV*, %):

B12   125 (µg)     5000% RMV* 

B9     75 (µg)       38%     RMV*

B6     0,625 (mg) 45%     RMV*

*- Referencinė maistinė vertė.

Purškiklyje yra apie 240 purškimų (~ 2 mėn.)

Grynasis kiekis: 13,5 ml.

 Vartojimas. 4 papurškimai kada tik norite! ( 0,2 ml). Prieš naudojantis  švelniai suplakite.  Aktyvuoti purškiklį paspaudus 4 - 6 kartus. Skystį rekomenduojama purkšti tiesiai į vidinę žando pusę. Rekomenduojama vartoti iki 8 papurškimų per dieną (8 papurškimai atitinka 0,45 ml skysčio).

Neviršyti rekomenduojamos dozės. 

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Dėl tikslių vartojimo dozių tartis su gydytoju arba vaistininku. 

Rašyk
Skambink